ویلا جنگلی در آمل

ثبت شده در: ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۵:۳۱:۰۴

نوع ملک: ویلا
تعداد اتاق: 3
متراژ: 220

قیمت: 450,000,000 تومان


آدرس:

ویلا شهرکی سمت دشت در کلوده مازندران . خرید ویلا در مازندران کلوده . ویلا کلوده . ویلا شمال . ویلا شهرکی نیم پیلوت سمت دشت و چمنزار مازندران کلوده
این ویلا نوساز ، داخل شهرک و سمت کمربندی کلوده که بین آمل به محمودآباد واقع شده در شمال کشور استان مازندران واقع شده است. شهرک با نگهبانی دائمی ، در جایی آرام و ساکت بنا شده است که از جاده اصلی آمل به محمودآباد حدود 10 دقیقه، و تا ساحل دریای خزر شمال 10 دقیقه فاصله دارد. مناظر دور و اطراف ویلا را دشت و چمنزارها و شالیزارهایی تشکیل می دهد تا مسافت های زیادی گسترده شده اند.
ویلا در زمینی به متراژ 220 متری بنا شده که کف حیاط با سنگریزه فرش شده است . متراژ بنا نیم پیلوت ویلا 150 متر مربع است که به 3 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده است. سقف ویلا با چوب ساخته شده و لوسترهایی برای نورپردازی در آن قرار داده شده است . در آشپزخانه از کابینت های ام دی اف استفاده شده است.
قیمت اعلامی فروش ویلا شهرکی نوساز در کلوده مازندران ، 450 میلیون تومان است که به همراه سند در دست اقدام ، پروانه ساخت و پایان کار از طریق کارشناسان مجرب ویلا جهان املاک شمال ، به خریدار تحویل داده خواهد شد .
نوع ملک : ویلا
نوع قرارداد : فروش
منطقه : کلوده
موقعیت : شهرکی
مساحت کل : 150 مترمربع
زیر بنا : 220 مترمربع
تعداد اتاق : 3
قیمت : 450,000,000 تومان

جدیدترین املاک
دسته بندی ویلاها
Top