ویلا سمت دریا ایزدشهر

ثبت شده در: ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۴:۰۸:۰۳

نوع ملک:
تعداد اتاق: 5
متراژ: 760

قیمت: 6,500,000,000 تومان


آدرس:

اين ويلا ساحلي در ايزدشهر، يکي از بهترين انتخاب هاي موجود براي اقامت چسبيده به ساحل درياي خزر براي کساني است که به دنبال تجربه تمام و کمال از دريا در يک ويلا لوکس مي گردند. ويلا با متراژ زمين 760 متر مربع و بنا 750 متر مربع، لب ساحل درياي شمال در ايزدشهر قرار گرفته است، از اين رو بهترين ديد از طبيعت دريا و ساحل و راحت ترين دسترسي از اين جا به اين طبيعت وجود دارد. ساختمان 4 طبقه است و در طبقه آخر آن، يک استخر بزرگ در پشت بام تعبيه و قرار گرفته شده که مي توان در حال استراحت و يا شنا، اشراف کاملي از محيط ويلايي نشين ساحلي اطراف و دريا داشت. دسترسي به 4 طبقه ساختمان توسط آسانسور صورت مي پذيرد.

ساختمان داراي 6 اتاق خواب است که هر 6 تا مستر بوده و داراي سرويس بهداشتي و حمام مختص به خود هستند. اتاق ها با لوازمي مبله شده که از نظر کيفيت در خور طراحي داخلي شيک خانه خانه هستند و هر کدام بر اساس طرح و رنگ کلي فضاي داخل خانه انتخاب شده اند. سقف ها کاذب، پنجره هاي بزرگ دو جداره، ديوارپوش هاي طرح چوب، کف فرش شده با سراميک هاي مرغوب، از عناصر دکوراتيو خانه هستند. سيستم سرمايش خانه از طريق کولر هاي اسپليت و گرمايش از طريق پکيج و شوفاژ تامين مي شود. فضايي سربسته مختص به ميز پينگ پنگ تدارک ديده شده است.

حياط بزرگي که نصيب خانه شده به بهترين نحو ممکن محوطه سازي و گلکاري شده است. در تمام سطح حياط چمن کاري صورت پذيرفته و در باغچه ها انواع و اقسام درختان هرس شده و گل ها و گياهان تزييني کاشته شده است. به اين حياط مي توان از داخل خانه از طريق شيشه هاي سرتاسري که رو به حياط قرار گرفته اند ديد داشت.

ضمن چسبيده بودن به دريا، ويلا فاصله کمي تا جاده اصلي دارد و با طي کردن 500 متر مي توان به فروشگاه ها و مراکز خريد رسيد و به رفع نياز هاي روزمره خود پرداخت. قيمت اعلامي فروش اين ويلا ساحلي لوکس در ايزدشهر 6/500 ميليون تومان است، به همراه سند مالکيت شش دانگ، پروانه ساخت و پايان

جدیدترین املاک
دسته بندی ویلاها
Top