ویلا جنگلی دوبلکس نوشهر

ثبت شده در: ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ ۲۲:۰۲:۴۶

نوع ملک:
تعداد اتاق: 3
متراژ: 250

قیمت: 550,000,000 تومان


آدرس: منطقه ساحلی

خرید ویلا شمال . ویلا جنگلی مستقل در نوشهر استان مازندران در شمال کشور در منطقه چلندر

این ویلا جنگلی دوبلکس ، سمت جنگل و داخل کوچه ویلایی نشین بصورت مستقل در منطقه چلندر نوشهر مازندران شمال بنا شده است. این منطقه به علت واقع شدن در بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر، فاصله مناسبی از این دو طبیعت شمالی کشور دارد و چشم اندازی عالی در جنوب و شمال ویلا به ترتیب از دامنه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر می توان دریافت کرد. این فواصل از ویلا به شرح زیر است :
فاصله از دریا و لب آب در نوشهر سمت منطقه چلندر نوشهر: 700 متر
فاصله از جنگل اطراف نوشهر منطقه چلندر : 200 متر

با پیمودن تنها 500 متر می توان به سطح جاده اصلی رسید و از فروشگاه های متعدد ، مراکز تفریحی و گردشکری که در سطح حاشیه جاده قرار گرفته اند، جهت گردش و یا رفع نیازهای روزمره اقدام کرد.

ساختمان ویلا از متراژ زمین به مساحت 250 متر و بنا 185 متری برخوردار است. در نمای ساختمان، جهت تزیین و زیبایی، از طرح های آجر نما استفاده شده است. فضای داخل ساختمان، به یک سالن بزرگ و آشپزخانه، و 3 اتاق خواب تقسیم شده است که 2 اتاق خواب مستر با سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه در طبقه بالایی و 1 اتاق خواب در طبقه پایین ساختمان قرار گرفته اند . کف تمامی اتاق های نام برده سرامیک کاری شده و از سقف های کناف شده و آشپزخانه با کابینت های از نوع mdf استفاده شده است. در تمام اتاق های خانه، پنجره های دو جداره بزرگی تعبیه شده است که ضمن پخش کردن نور طبیعی روز به داخل خانه، امکان مشاهده طبیعت و مناظر اطراف دامنه های البرز را از داخل خانه به ساکنین می دهد.

اتمام کار ساختمان در سال 1396 بوده و از جواز ساخت و سند شورایی بهره می برد و با قیمت اعلامی 550 میلیون تومان اماده تحویل به خریداران علاقه مند به ویلاهای جنگلی با دید به دریا و جنگل می باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی از طریق سایت ویلا شمال اقدام نمایید.

جدیدترین املاک
دسته بندی ویلاها
Top